Роналдо и Мане безсилни в Саудитска Арабия (ВИДЕО)

Тимът на Джерард бие

Фиаско за Ал-Насър в първия си домакински мач от новия сезон в саудитската Про Лига. Тимът на Кристиано Роналдо Садио Мане и Марсело Брозович допуснаха изненадващо поражение от слабака Ал-Тавон с 0:2 в двубой от 2 кръг. Звездното трио бе на терена през всички 90 минути, но това не помогна особено на "жълто-сините", които загубиха домакински мач след 19 срещи.

Леандре Тавамба откри резултата в 20-ата минута. В края на първото полувреме съдията отсъди дузпа в полза на Ал-Насър, но след справка с ВАЯР промени решението си. През втората част Талиска, Мане, Роналко и Брозович се редуваха да пропускат, а в последната минута на редовното време гостите оформиха крайното 2:0.

Далеч по-успешно се представи Ал Етифак на Стивън Джерард. Отборът на английския специалист спечели с 2:0 срещу Ал Хазм и е лидер с пълен актив от 6 точки.