Роналдо най-накрая вкара за Ал Насър! (ВИДЕО)

Роналдо най-накрая вкара за Ал Насър! (ВИДЕО)

Португалецът отбеляза при 2:2 срещу Ал Фатех

Престоят на Кристиано Роналдо в Ал Насър не започна по най-добрия начин, но след три мача с екипа на саудитците вече реализира първото си попадение. Португалецът измъкна тима си в последната минута при гостуването на Ал Фатех в мач от 15-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия, завършил наравно 2:2.

По този начин Ал Насър си върна първото място в класирането и вече ена върха с 34 точки, колкото има и Ал Шабаб, който е и с мач повече. Ал Фатех пък се изкачи на шестата позиция с актив от 22 пункта в актива си. 

Португалската мегазвезда отново започна като титуляр и изигра пълни 90 минути. Макар късметът да не беше на страната на Роналдо и да бе спрян от ВАР и гредата, той реализира дебютното си попадение от дузпа.

Ал Фатех излезе напред в резултата след 12 минути игра, когато точен бе юношата и бивш футболист на Барселона Криситиан Тейо. В 24-ата минута попадение на Кристиано Роналдо не бе зачетено след намеса на ВАР.

Осем минути след това Ал Насър все пак успя да изравни. Жилсен Конан намери Андерсон Талиска, който бе точен за 13-и път през този сезон в 13 мача и увеличи преднината си в голмайсторската листа.

В 58-ата минута Софиан Бендебка се възползва от асистенция на Марван Саадан и даде аванс на Ал Фатех за втори път. Ал Насър обаче не се предаде и стигна до попадение дълбоко в добавеното време, когато точен бе Кристиано Роналдо.

Бензема и Ал-Итихад отстраниха Роналдо и Ал-Насър (ВИДЕО)

Тимът на Кристиано бе с човек повече в продължение на 45 минути

В Аржентина още чакат решението на Меси

Звездата на световния футбол Лионел Меси заяви, че иска да играе за националния отбор на Аржентина на Световното първенство през 2026 година

Клинсман може да поеме Чили

Германецът Юрген Клинсман е сред кандидатите за нов старши треньор на националния отбор на Чехия по футбол, съобщава местната преса

Роналдо: Още правя добри неща

Нападателят на Ал-Насър и португалския национален отбор Кристиано Роналдо коментира 950-ия си гол в професионалната си кариера

Кристиано Роналдо с нов рекорд (ВИДЕО)

Звездата на световния футбол Кристиано Роналдо стана единственият играч в света, успял да отбележи над 80 гола в четири различни национални първенства.

Роналдо разкри голяма своя тайна

Нападателят говори за важността на режима на сън за кариерата си

Меси получи Златната обувка и вкара два гола на старта на плейофите в МЛС

Интер Маями се наложи над Нешвил

Меси с първи думи след новия договор с Интер Маями

Лионел Меси подписа нов договор с Интер Маями до 2028-а година

Официално: Нов договор за Меси в Маями

Нападателят остава в МЛС до 2028 г.