Роналдо отново герой за Ал-Насър с два гола

Роналдо отново герой за Ал-Насър с два гола

Кристиано Роналдо се разписа на два пъти при успеха на Ал-Насър с 3:1 като гост на Ал-Халеей

Португалската звезда вече има 13 гола в първенството на Саудитска Арабия този сезон и излезе начело при голмайсторите.

Ал-Насър имаше проблеми, въпреки че игра с човек повече от 34-ата минута, когато Саеед Ал Хамсал получи червен картон. Роналдо откри резултата в 65-ата минута. След това двата отбора си размениха по един гол в марките на минута.

Домакините изравниха с попадение на Константинос Фортунис от дузпа в 80-ата минута. Секунди по-късно обаче Султан Ал Ганам върна преднината на Ал-Насър, след като се възползва от асистенация на Брозович. Дълбоко в добавеното време Кристиано отново се разписа, след като получи на празна врата топката от резервата Саад Хакауи.

Бусато си намери нов отбор

Бившият вратар на ЦСКА Густаво Бусато продължава кариерата си в родината.

Ето'о защити Джани Инфантино, който според него е "променил футбола"

Джани Инфантино не е направил нищо лошо, смята президентът на Камерунската футболна федерация Самуел Ето'о, като даде подкрепата си за президента на ФИФА, предаде АФП

Чеферин: Някой трябва да напомни на Инфантино, че е европеец

Президентът на УЕФА Александър Чеферин заяви, че президентът на ФИФА Джани Инфантино трябва да помни, че е европеец, наричайки плана на колегата си от ФИФА да продаде дял от Световното първенство на частни инвеститори „по-лош дори от проекта за европейската Суперлига“.

Скандинавските федерации свалиха доверието си от Инфантино

Шест скандинавски футболни федерации нанесоха в неделя единен удар на президента на ФИФА Джани Инфантино, като обявиха, че са загубили доверие в неговото ръководство, и в същото време поискаха радикални реформи в управлението на световната футболна федерация, предаде Ройтерс.

Инфантино искал Мондиал с 211 отбора

Новата идея на президента на ФИФА обаче не се осъществила

В САЩ: Меси глобен за участие в сблъсък между футболисти

По време на мача Интер Маями - Филаделфия