Роналдо с гол и асистенция в мач №1200 (ВИДЕО)

Ал Насър се наложи над Ал Рияд с резултат 4:1 в мач №1200 на Кристиано Роналдо и продължава да гони лиера в класирането.

Португалската суперзвезда откри резултата за своя тим в 31-ата минута след перфектно центриране от Садио Мане.

В добавеното време на първата част Роналдо записа и асистенция за своя сънародник Отавио. Кристиано направи няколко финта и елегантно вдигна топката на главата на своя съотборник, който с лекота реализира за 2:0.

В 67-ата минута Талиска вкара трети гол за домакините, но минута по-късно Грей върна едно попадение.

Момчетата на Луис Кастро не се смутиха и тимът продължи да доминира на терена. Това позволи на Талиска да забие втория си гол в мача в четвъртата минута на добавеното време и да оформи крайното 4:1.

Ал Насър е на втората позиция в класирането с 37 точки – на 7 зад лидера Ал Хилал.