Роналдо с първи гол за годината (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо вкара първия си гол за годината и донесе победата на Ал-Насър с 1:0 срещу Ал-Фейха в първи мач от осминафиналите в азиатската Шампионска лига.

Португалската мегазвезда се разписа девет минути преди края на мача след  асистенция на Марсело Брозович.

Роналдо имаше и други ситуации за гол, но вратарят спаси ударите му в края на първата част и в средата на второто полувреме.

Реваншът е другата сряда.

Хари Кюъл бе близо до победен дебют начело на Йокохама Ф Маринос, но попадение на Махмуд Ейд с глава в добавеното време донесе равенство 2:2 на домакините от Банкок Юнайтед с японския отбор в друга среща от осминафиналите.

Австралиецът Кюъл пое поста, след като сънародникът му Кевин Мускат подаде оставка в края на сезон 2023.