Саудитски милиони примамват Индзаги

Саудитски милиони примамват Индзаги

Треньор на Интер Симоне Индзаги е получил оферта да поеме саудитския Ал-Хилал с годишна заплата от 20 милиона евро.

„Гадзета дело Спорт“ съобщава, че президентът на клуба Фахад бин Нафел вече е бил в Милано и е преговарял с наставника на финалиста в Шампионската лига. Ако приеме, се очаква Индзаги да пристигне в Рияд на 1 юни - само ден след големия финал на ШЛ, в който Интер ще се изправи срещу ПСЖ на „Алианц Арена“ в Мюнхен.

Бин Нафел иска Индзаги на всяка цена и в средата на април направи първата крачка, за да го привлече, като пътува до Милано. Там той отседна в хотел „Four Seasons“ за няколко дни и активира контактите си. След това се върна и сподели със своите сътрудници, че е доволен. Ясно е, че настоящият момент от сезона на Интер изисква дискретност и поверителност, така че темата остана в сянка. Сега тя отново е на дневен ред с наближаването на Световното клубно първенство, допълва „Гадзета дело Спорт“.

Ал-Хилал стана шампион на Саудитска Арабия през миналия сезон, но този, два кръга преди края, няма шанс да защити титлата си, тъй като Ал-Итихад, воден от Лоран Блан, вече е новият първенец.

Припомняме, че Интер се готви за последния кръг от Серия А (23 май) и мача срещу Комо в битката за титлата, в която лидер е Наполи. Възможно е да се стигне дори до шампионски плейоф срещу неаполитанците. След това фокусът ще се насочи към финала на Шампионската лига срещу ПСЖ на стадиона на Байерн.

 
Неймар: Сърцето ми винаги ще принадлежи на Сантос

Нападателят на Сантос Неймар сподели емоциите си след мача от 38-ия кръг на бразилското първенство, в който неговият отбор победи Крузейро с 3:0.

Официално: Серхио Рамос остана без отбор

Да, това беше последният ми мач, призна бранителят

Интер Маями стигна до титлата в МЛС, Меси герой

Трета купа за аржентинеца в САЩ

Меси и Интер Маями триумфира в МЛС (ВИДЕО)

Две асистенции на аржентинеца за успеха

Стоичков с важна роля преди Световното (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков взе участие в церемонията, на която ФИФА официално представи програмата по дни и часове на Мондиал 2026 следващото лято.

Почетино иска да се върне във Висшата лига

Селекционерът на националния отбор на САЩ Маурисио Почетино изрази увереност, че един ден ще се завърне в английската Висша лига и в Шампионската лига, предаде АП.

Анчелоти след жребия: Трудна група

Няма да имаме големи проблеми с климата, вярва селекционерът на Бразилия

Поченито: Нищо няма да е лесно

Имаме много пресни впечатления, призна треньорът на "янките"

Скалони хвали съперниците на Аржентина

Австрия в група със световния шампион