Серхио Батиста ще съди Диего Марадона

Серхио Батиста ще съди Диего Марадона

Причината са неверни обвинения за взимане на подкуп

Бившият треньор на националния отбор на Аржентина Серхио Батиста ще съди Диего Марадона заради неверни обвинения за взимане на подкуп. В телевизоннно интервю в сряда 50-годишният Марадона заяви, че футболният агент Карлос МакАлистър е давал пари на Батиста, за да играят определени футболисти в националния отбор.

"Когато аз поех отбора тази практика престана", каза Марадона пред TyC Sports. Марадона и Батиста бяха съотборници в националния отбор на Аржентина, който спечели световната титла през 1986 година. Батиста отрече обвиненията.

"Имам намерение да съдя Марадона, защото това са лъжи. Тежко е, той ме обвинява, защото сме били много време заедно. Може би така той ми отмъщава, че не е начело на националния отбор, но  би трябвало да знае, че аз нямам нищо общо с това", каза Батиста.

През юли Батиста бе заменен начело на Аржентина от Алехандро Сабела.

В същото време Диего Марадона дебютира със загуба начело на тима от Обединените арабски емирства (ОАЕ) - Ал Васъл. Ал Васъл загуби с 3:4 от миналогодишния шампион Ал Джазира с гол на бразилеца Баре в добавеното време.

Бивш халф на Лудогорец подписа с бразилски гранд

Бившият футболист на Лудогорец Каули Оливейра премина в бразилския гранд Сао Пауло, където ще играе под наем до края на сезона срещу 3 милиона бразилски реала

Марин Петков с първа асистенция в Саудитска Арабия, но Ал Таавун загуби (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски - Марин Петков, се отчете с първата си асистенция за новия си клуб Ал Таавун в Саудитска Арабия

Пореден расистки скандал застигна Марио Балотели

Цветнокожият нападател е бил оприличаван на маймуна от противниковата публика

Бивш тим на Стоичков поиска Левандовски

Бъдещето на нападателя остава неясно

Роналдо пак си пусна снимка от Ал-Насър

Кристиано Роналдо публикува снимка в социалните мрежи от работата си в Ал-Насър

Самият Паненка разкритикува Браим Диас за дузпата във финала на КАН

Звездата на Мароко Браим Диас продължава да получава критики за пропуснатата си дузпа в стил “Паненка” във финала на Купата на африканските нации срещу Сенегал, която лиши неговия тим от трофея в турнира