Синът на Йън Райт изравни голов рекорд в МЛС

Синът на Йън Райт изравни голов рекорд в МЛС

Брадли Райт-Филипс вече има 27 гола през сезона в САЩ за Ню Йорк Ред Булс

Нападателят на Ню Йорк Ред Булс Брадли Райт-Филипс, който е син на легендата на Арсенал Йън Райт и брат на Шон Райт-Филипс, вкара и двата гола за успеха срещу Спортинг Канзас с 2:0.

Така той изравни постижението за най-много попадения за един сезон в Мейджър Сокър лигата. С двата си гола Райт-Филипс вече има 27, което е правено само само два пъти досега - от Рой Леситър през 1996 година и от Крис Вондоловски през 2012 година.

Победата осигури на Ню Йорк домакинско предимство в първия кръг на плейофите, които започват в четвъртък. Съперник ще им бъде именно тимът на Канзас, който се нуждаеше от равенство, за да запази четвъртата си позиция в Източната конференция и да остане пред Ню Йорк.

НА ЖИВО: Бразилия - Норвегия 0:2 (ВИДЕО)

Следете 1/8-финалния мач от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Нападател на САЩ ще играе срещу Белгия, въпреки червен картон

Фоларин Балогун ще е на линия за осминафинала във вторник

Треньорът на Хърватия поема ОАЕ

Далич е взел решението да напусне още преди Световното първенство

Испански защитник преди Португалия: Ще поискам фланелката на Роналдо

Сигурно ще има опашка, казва Пау Кубарси

Клоп каза "ДА" на Германия

Подробностите по дългосрочния договор все още се обсъждат, но принципното решение е взето.

Засилени мерки за сигурност за Мексико - Англия

Мексиканските власти подготвиха по-сериозни мерки за сигурност и ще опитат да предотвратят струпванията на много фенове на едно място по време на двубоя от осминафиналите на Световното първенство между Англия и един от домакините Мексико.