Сколари за критиците: Да вървят по дяволите

Сколари за критиците: Да вървят по дяволите

Селекционерът на Бразилия заклейми критиците си и добави, че Бразилия все още е фаворит за титлата

Селекционерът на Бразилия Луис Фелипе Сколари заклейми критиците си и добави, че Бразилия все още е фаворит за титлата. Сколари вярва, че Селесао ще има по-малко проблеми на четвъртфиналите срещу Колумбия в сравнение с тежкия мач срещу Чили на осминафиналите.
 
"Преди да започне шампионата имахме седем стъпки до титлата. Сега сме на стъпка номер 5. Чили има силен отборен дух, но Колумбия разполага с по-добри футболисти. Колумбийците са по-силен отбор, но срещу тях няма да бъде война. Нашите войни са с Чили, Уругвай и Аржентина. Мачовете срещу Колумбия винаги преминават приятелски, нямаме голямо съперничество с този отбор. Ще бъде трудно срещу Колумбия, но няма да отиваме на война", коментира Сколари.
 

Селекционерът на Селесао обаче обяви война на местната преса, след като бе остро критикуван заради брифинг с избрани журналисти след победата над Чили. "Ревност сред мъже? Стига, моля ви. Мъжете не бива да се ревнуват. Тези журналисти са ми приятели. Ако нямате нищо против, че съм говорил с тях, окей, но ако не ви харесва - тогава вървете по дяволите", избухна Сколари. "Винаги говоря за футбол с приятелите си. И разговорите не са затова кой да играе или да не играе. Не искам постоянно да говоря за план А, Б или Ц. Понякога искам разговори за атомни бомби или други такива неща", продължи Сколари. 

ФИФА обмисля наказание за играчи, които крият устата си с фланелката

Светът на футбола може би е на прага на нова дисциплинарна промяна

Инфантино: Няма място за расизъм в нашия спорт

Президентът на ФИФА Джани Инфантино също взе отношение относно расисткия скандал по време на мача Бенфика – Реал Мадрид (0:1) снощи в Шампионската лига

Изгонен от Левски си намери отбор

Бразилецът ще играе в родината си

Бивш халф на Лудогорец подписа с бразилски гранд

Бившият футболист на Лудогорец Каули Оливейра премина в бразилския гранд Сао Пауло, където ще играе под наем до края на сезона срещу 3 милиона бразилски реала

Марин Петков с първа асистенция в Саудитска Арабия, но Ал Таавун загуби (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски - Марин Петков, се отчете с първата си асистенция за новия си клуб Ал Таавун в Саудитска Арабия

Пореден расистки скандал застигна Марио Балотели

Цветнокожият нападател е бил оприличаван на маймуна от противниковата публика