Смъртен случай на строеж на стадион в Бразилия

Смъртен случай на строеж на стадион в Бразилия

Работник на 21 години е загинал в столицата на Бразилия, след като е паднал от 30-метрово скеле по време на строеж на стадион, който ще приеме мачове от Мондиал 2014, съобщиха от местната полиция

Работник на 21 години е загинал в столицата на Бразилия, след като е паднал от 30-метрово скеле по време на строеж на стадион, който ще приеме мачове от Мондиал 2014, съобщиха от местната полиция. 

Жозе Афонсо Оливейра Родригес е умрял в понеделник след инцидента на стадион "Мане Гаринча", който е с капацитет за 70 хиляди зрители. Властите вече разследват причините за падането на младия работник. Столицата на Бразилия ще приеме три мача от турнира за купата на конфедерациите през 2013-а година. Бразилия ще бъде домакин на общо седем двубоя от Мондиал 2014.

САЩ очаква близо 10 милиона чужденци да посетят Мондиал 2026

САЩ очаква близо 10 милиона чужденци да посетят страната по време на Световното първенство по футбол през 2026 година, се казва в изявление на Държавния департамент.

Днес теглят жребия за Мондиал 2026

Церемонията започва в 19:00 часа

Меси: Гуардиола е съвършен, той е най-добрият от всички

Капитанът на Аржентина Лионел Меси сподели очакванията си за предстоящото Световно първенство броени дни преди жребия за груповата фаза на турнира.

На Дарвин Нунес вече му е писнало в Саудитска Арабия

Уругвайският нападател Дарвин Нунес е изразил твърдо намерение да напусне преждевременно саудитския Ал-Хилал

Фламенго е новият шампион на Бразилия! (ВИДЕО)

Фламенго е новият шампион на Бразилия, след като грандът от Рио де Жанейро победи Сеара с 1:0 у дома и е недостижим на върха кръг преди края

Мексико ще играе с Португалия на реновирания “Ацтека”

Контролата ще бъде два месеца и половина преди началото на Мондиал 2026

Аржентински национал иска нова световна титла

Аржентинският национал Енцо Фернандес заяви, че всички в тима вече мислят за предстоящото Световно първенство по футбол през 2026 година, а като отборът на Аржентина ще се опита да защити титлата, която спечели през 2022-а в Катар.

Тръмп ще тегли жребия за Световното пъвенство

Американският президент на САЩ Доналд Тръмп е потвърдил, че ще присъства при тегленето на жребия за Световното първенство по футбол следващото лято, което ще се проведе в САЩ, Мексико и Канада.

Търсят детайли около новия съдебен процес за смъртта на Марадона

В Аржентина ще се проведе днес предварително изслушване, за да се уточнят детайлите около новия съдебен процес за смъртта на Диего Марадона, предаде АФП.