Стивън Кеши: Не е срамно да загубиш от отбор като Франция

Стивън Кеши: Не е срамно да загубиш от отбор като Франция

"Съдията притежава голям власт на трена. Той взема решения. Аз не съм съгласен с много от тях"

Селекционерът на Нигерия Стивън Кеши прие философски загубата с 0:2 от Франция на 1/8-финала на световното първенство. Според него "петлите" са много силен отбор и не е срамно да загубиш от тях, особено в такъв етап от турнира.

 "Франция има много силен, отличен отбор и не е срамно да загубиш от нея. Особено на стадий плейофи. Не знам какво се случи при първия гол и защо Винсънт не успя да отбие топката по-силно. Но аз не го виня, днес той ни спаси в
много ситуации", заяви Кеши.

Наставинкът коментира и съдийството на американеца Майк Гайгер, като призна, че не е съгласен с някои от неговите решения на терена.

"Съдията притежава голям власт на трена. Той взема решения. Аз не съм съгласен с много от тях, но повтарям - цялата власт е в съдията, а не в мен. Например днес против Онази (изнесен на терена след контузия - бел. на пр.) бяха направени много нарушения, но съдията не ги отсъждаше, не предупреждаваше френските футболисти. И както видяхте, нашият играч напусна терена на носилка", допълни специалистът. 

Норвегия ще празнува Мондиал 2026 с бира в ръка

Министър-председателят на Норвегия Йонас Гар Стьоре обеща да намери начин феновете да могат да консумират алкохол по време на късните мачове на националния отбор на Световното първенство по футбол догодина.

Инфантино бе обвинен за нарушаване на правилата на ФИФА

Причината е свързана с Доналд Тръмп

Бивша звезда във ВЛ се завърна в националния си отбор

Край на двугодишната пауза за Уилфред Заха

Меси пак влезе в историята на МЛС (ВИДЕО)

След като спечели шампионската титла с Интер Маями, Лионел Меси очаквано взе и приза за Най-полезен играч в Мейджър Лийг Сокър

Неймар: Сърцето ми винаги ще принадлежи на Сантос

Нападателят на Сантос Неймар сподели емоциите си след мача от 38-ия кръг на бразилското първенство, в който неговият отбор победи Крузейро с 3:0.

Официално: Серхио Рамос остана без отбор

Да, това беше последният ми мач, призна бранителят

Интер Маями стигна до титлата в МЛС, Меси герой

Трета купа за аржентинеца в САЩ

Меси и Интер Маями триумфира в МЛС (ВИДЕО)

Две асистенции на аржентинеца за успеха

Стоичков с важна роля преди Световното (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков взе участие в церемонията, на която ФИФА официално представи програмата по дни и часове на Мондиал 2026 следващото лято.