Тата Мартино поема Аржентина

Тата Мартино поема Аржентина

"Тата е основният фаворит на федерацията”, признаха от централата

Бившият треньор на Барселона Тата Мартино най-вероятно ще бъде новият национален селекционер на Аржентина. "Гаучосите" останаха без наставник след като Алехандра Сабея хвърли оставка след загубения финал на световното първенство от Германия с 0:1.

"Тата е основният фаворит на федерацията. Започнахме разговори с него и агента му. Ако успеем да постигнем съгласие по личния му договор, то Мартино ще бъде новият селекционер на Аржентина. В момента вижданията ни се разминават само по една точка", заяви генералният секретар на аржентинската футболна федерация Мигел Силва.

САЩ плаши с изхвърляне участник от Мондиала

Страх от ебола тресе Щатите

Марин Петков с цял мач при загуба в Саудитска Арабия

Българският национал Марин Петков бе цял мач на терена при загуба на тима си Ал Тавун при гостуването на Ал Хазем с 0:2 в последния 34-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия. 

Кристиано Роналдо вкара 2 гола и стана шампион на Саудитска Арабия (ВИДЕО)

Португалската суперзвезда вече има 973 попадения и 8 титли в кариерата си

Иранските футболисти си вадят визи за Мондиал 2016

Поне четирима футболисти от националния отбор на Иран бяха в посолството на Съединените американски щати в Анкара, за да подадат документи за визи предвид Световното първенство, което започва на 11 юни, предаде АФП. 

Хари Кейн: Англия е фаворит на Мондиал 2026

Капитанът на английския национален отбор по футбол Хари Кейн вярва, че съставът на „Трите лъва“ е по-добър от всякога и е готов да сложи край на 60-годишното си чакане за нов триумф на Световното първенство.

Замалек стана шампион на Египет по футбол за 15-и път в своята история

Замалек осигури 15-ата си титла във Висшата лига по футбол на Египет, след като победи Керамика Клеопатра с 1:0, съвземайки се от скорошното поражение във финала на Купата на африканските конфедерации след дузпи.