Треньорът на Чили: Не очаквахме да се стигне до дузпи, имахме сили да ги бием преди това

Треньорът на Чили: Не очаквахме да се стигне до дузпи, имахме сили да ги бием преди това

Бяхме равностойни на Бразилия, но сме много разочаровани, че загубихме след дузпи, сподели Хорхе Сампаоли

Селекционерът на Чили Хорхе Сампаоли беше изключително разочарован след загубата с изпълнение на дузпи от Бразилия на 1/8-финалите на световното първенство.

В редовното време и продълженията срещата завърши 1:1, а секунди пред края Пинила можеше да се превърне в герой, но мощният му удар срещна гредата.

"Дали мога да бъда доволен, след като отпаднахме от световното първенство? Играхме добре, но сме много разочаровани, че загубихме с дузпи. 120 минути бяхме равностойно на Бразилия и целият стадион, който беше против нас. Гордея се с футболистите си, играха достойно за Чили. Честно казано, не очаквахме, че ще се стигне до дузпи. Смятахме, че можем да бием преди това, но няма какво да се направи", заяви Сампаоли.

ФИФА обмисля наказание за играчи, които крият устата си с фланелката

Светът на футбола може би е на прага на нова дисциплинарна промяна

Инфантино: Няма място за расизъм в нашия спорт

Президентът на ФИФА Джани Инфантино също взе отношение относно расисткия скандал по време на мача Бенфика – Реал Мадрид (0:1) снощи в Шампионската лига

Изгонен от Левски си намери отбор

Бразилецът ще играе в родината си

Бивш халф на Лудогорец подписа с бразилски гранд

Бившият футболист на Лудогорец Каули Оливейра премина в бразилския гранд Сао Пауло, където ще играе под наем до края на сезона срещу 3 милиона бразилски реала

Марин Петков с първа асистенция в Саудитска Арабия, но Ал Таавун загуби (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски - Марин Петков, се отчете с първата си асистенция за новия си клуб Ал Таавун в Саудитска Арабия

Пореден расистки скандал застигна Марио Балотели

Цветнокожият нападател е бил оприличаван на маймуна от противниковата публика