Треньорът на Крузейро счупи ръката си по време на мач

Треньорът на Крузейро счупи ръката си по време на мач

Вандерлей Люксембурго беше ударен от футболист на Палмейрас по време на мач от турнира за купата на Бразилия

Треньорът на Крузейро - Вандерлей Люксембурго, счупи лявата си ръка, след като беше ударен от противников футболист на Палмейрас по време на мач от турнира за купата на Бразилия. Нападателят Дуду от Палмейрас случайно свали Люксембурго на земята, след като беше фаулиран в хода на срещата с Крузейро. 

Бившият треньор на Реал (Мадрид) и Бразилия падна на земята и удари ръката си. Запалянковците на Палмейрас отпразнуваха шумно падането на Люксембурго, сякаш любимият им отбор е вкарал гол. Публиката на отбора от Сао Пауло не обича 63-годишния Вандерлей Люксембурго, който изкара четири периода начело на Палмейрас.

Сити разпиля Ювентус в голямото завръщане на Родри (ВИДЕО)

"Сити" спечели групата си по убедителен начин

Край на сагата - Роналдо избра къде да играе

Нападателят подписа нов договор с Ал Насър

Меси отива в Саудитска Арабия?

Бащата на Лионел Меси е бил на среща с шефовете на Ал Хилал, съобщава вестник "Ал Мидан". 

Монтерей разби Урава и си осигури осминафинал в САЩ (ВИДЕО)

Мексиканците с категорична победа

Хикс с Мамелоди Съндаунс стигна на Флуминензе за 1/8-финал (ВИДЕО)

Бразилският тим очаква Ривър Плейт или Интер в елиминациите

Борусия (Дортмунд) спечели групата си на Световното клубно (ВИДЕО)

След минимална победа над южнокорейският Улсан

Фернандо Муслера подписа в Аржентина

Ще играе в Естудиантес

ФИФА разследва Густаво Кабрал за расизъм

От световната футболна централа (ФИФА) обявиха, че са отворили дисциплинарна процедура срещу футболиста на мексиканския Пачука Густаво Кабрал заради инцидента със защитника на Реал Мадрид Антонио Рюдигер по време на мача им на Световното клубно първенство

Жеги морят футболистите на световното клубно първенство

Рисковете от внезапни бури продължават да прекъсват или забавят мачове от Световното клубно първенство,