Цзянсу Сейнти взе купата на Китай

Цзянсу Сейнти взе купата на Китай

Гол в 110-ата минута изведе тима на Дан Петреску до втори триумф в историята

Цзянсу Сейнти спечели купата на Китай по футбол след като победи Шанхай Шенхуа с 1:0 след продължение в срещата-реванш от финала на надпреварата.

След нулево равенство в първия двубой редовното време и на втория мач завърши без голове.

В 110-ата минута испанецът Серхио Ескудеро реализира единственото попадение и донесе за втори път трофея на клуба си след 2013 година.

Цзянсу, който от този сезон е воден от бившия румънски национал Дан Петреску, заслужи последното четвърто място на Китай в азиатската Шампионска лига, въпреки че завърши на девето място от 16 отбора в първенството.

Бивш халф на Лудогорец подписа с бразилски гранд

Бившият футболист на Лудогорец Каули Оливейра премина в бразилския гранд Сао Пауло, където ще играе под наем до края на сезона срещу 3 милиона бразилски реала

Марин Петков с първа асистенция в Саудитска Арабия, но Ал Таавун загуби (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски - Марин Петков, се отчете с първата си асистенция за новия си клуб Ал Таавун в Саудитска Арабия

Пореден расистки скандал застигна Марио Балотели

Цветнокожият нападател е бил оприличаван на маймуна от противниковата публика

Бивш тим на Стоичков поиска Левандовски

Бъдещето на нападателя остава неясно

Роналдо пак си пусна снимка от Ал-Насър

Кристиано Роналдо публикува снимка в социалните мрежи от работата си в Ал-Насър

Самият Паненка разкритикува Браим Диас за дузпата във финала на КАН

Звездата на Мароко Браим Диас продължава да получава критики за пропуснатата си дузпа в стил “Паненка” във финала на Купата на африканските нации срещу Сенегал, която лиши неговия тим от трофея в турнира