Уейн Рууни разкри - бивш ас на Левски аут за дълго

Уейн Рууни разкри - бивш ас на Левски аут за дълго

Найджъл Робърта е с фрактура на глезена

Найджъл Робърта, бившият нападател на "Левски", е аут от терените за близо 3 месеца.

Това разкри неговият треньор в "ДС Юнайтед", легендата Уейн Рууни.

Англичанинът призна след успеха с 1:0 над "Монреал", прекъснал серия от 6 двубоя без победа, че нидерландецът ще се лекува през следващите 8-12 седмици.

Бившият играч на "сините" е с фрактура на глезена, получена по време на тренировка.

Дотук през кампанията Робърта имаше 4 двубоя, в 3 от които започна като титуляр, но все още не е успявал да се разпише.

Той премина в тима от МЛС през 2021 година, но дотук разочарова с представянето си и има скромните 5 попадения в 39 срещи.

Ето'о защити Джани Инфантино, който според него е "променил футбола"

Джани Инфантино не е направил нищо лошо, смята президентът на Камерунската футболна федерация Самуел Ето'о, като даде подкрепата си за президента на ФИФА, предаде АФП

Чеферин: Някой трябва да напомни на Инфантино, че е европеец

Президентът на УЕФА Александър Чеферин заяви, че президентът на ФИФА Джани Инфантино трябва да помни, че е европеец, наричайки плана на колегата си от ФИФА да продаде дял от Световното първенство на частни инвеститори „по-лош дори от проекта за европейската Суперлига“.

Скандинавските федерации свалиха доверието си от Инфантино

Шест скандинавски футболни федерации нанесоха в неделя единен удар на президента на ФИФА Джани Инфантино, като обявиха, че са загубили доверие в неговото ръководство, и в същото време поискаха радикални реформи в управлението на световната футболна федерация, предаде Ройтерс.

Инфантино искал Мондиал с 211 отбора

Новата идея на президента на ФИФА обаче не се осъществила

В САЩ: Меси глобен за участие в сблъсък между футболисти

По време на мача Интер Маями - Филаделфия

№977: Роналдо откри сезона си за Ал-Насър с гол (ВИДЕО)

Тимът на португалеца спечели с 4:0