В Бразилия разпитват халф на Фламенго за връзки с мафията

В Бразилия разпитват халф на Фламенго за връзки с мафията

23-годишният Луис Антонио давал колата си под наем на престъпници

Бразилските власти съобщиха, че са привикали полузащитника на Фламенго Луис Антонио във връзка с разследване и евентуалното му участие в престъпни банди в Рио де Жанейро. Луис Антонио, който има чисто съдебно досие и никога не е бил свързван с каквито и да било криминални деяния, беше привикан на разпит в полицията днес за евентуални отношения с бандити. 

Полицай заяви, че 23-годишният играч, който е в професионалния футбол от три сезона, е в близки отношения с такава група и дори е дал колата си под наем на разбойниците. 

Въоръжени гангстери се срещат все по-често в Рио де Жанейро, особено в бедните квартали и гетата. След известно надмощие на органите на реда над престъпността, сега отново предимството е на страната на бандитите. Те са се насочили в бизнеса с незаконна продажба на електроенергия и сигнал за кабелни телевизии, като и двата източника са крадени и препродавани на доста по-ниски цени от регламентираните.

Бандите са формирани в огромна част от бивши пожарникари, полицаи, частни гардове и надзиратели в затворите, които са преминали на страната на криминалния контингент. 
59-годишният Миура с два гола в Япония (ВИДЕО)

Ветеранът се разписа за Купата на императора

Гол на Меси не стигна за победа на Интер Маями (ВИДЕО)

"Чаплите" завършиха 2:2 с Филаделфия

Шеф на Висшата лига  обвини Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“

Главният изпълнителен директор на Висшата лига Ричард Мастърс обвини президента на Международната федерация по футбол (ФИФА) Джани Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“ заради неуспешните му планове за продажба на дял от Световното първенство.

Бензема пред раздяла с вицешампиона на Саудитска Арабия

Французинът е нежелан от треньора на тима

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил