В Израел: Български талант завърши годината с гол

В Израел: Български талант завърши годината с гол

Йоан Стоянов се разписа при загуба от Бейтар (Йерусалим)

Българският национал Йоан Стоянов отбеляза първия гол при загубата на Нес Циона с 2:3 от домакина Бейтар Йерусалим в среща от 16-ия кръг в първенството на Израел.

Поливалентният защитник даде аванс на тима си още в шестата минута на мача, като вкара втория си гол в последните си три мача. Неговите попадение обаче не се оказа достатъчно на гостите, тъй като още до почивката Бейтар осъществи обрат с гол на Трази Томас и два на Йон Николаеску.

След паузата Ор Ройзман вкара нов гол за Нес, с който обаче само оформи крайния резултат.

Загубата остави Нес на 11-о място в класирането с 15 точки, докато Бейтар е пети с 19 в своя актив.

Алексис Санчес потегля към Канада

Чилийската футболна звезда Алексис Санчес е напът да продължи кариерата си в Мейджър Лийг Сокър (МЛС), като се присъедини към канадския клуб Монреал, който ще го привлече със свободен трансфер, съобщи Фабрицио Романо

Съдията, който ФИФА изхвърли, а УЕФА прибра призова реферите да мечтаят

Сомалийският съдия Омар Артан призова амбициозните съдии „никога да не спират да мечтаят“ преди да сътвори история като първия неевропеец, съдия на Суперкупата на Европа в сряда в Залцбург.

УЕФА, КОНКАКАФ и Азиатската футболна конфедерация призоваха за независима проверка на Джани Инфантино

Европейската футболна асоциация (УЕФА), Конфедерацията на футбола в Северна, Централна  Америка и страните от Карибския басейн (КОНКАКАФ) и Азиатската футболна конфедерация (АФК) призоваха за провеждане на независима проверка на президента на ФИФА Джани Инфантино, който предложи да се продадат част от правата на Световното първенство на честни инвеститори. Това се съобщава в открито писмо на трите организации, което бе публикувано на сайта на УЕФА и е цитирано от ТАСС.

Неймар се събира с Меси и компания в Интер (Маями)

Бивш съотборник на бразилеца сподели тези виждания

Меси се прибра в Аржентина за погребението на баща си

Нападателят пропусна мача с Монтерей

В Аржентина: Почина бащата на Лео Меси

Хорхе Меси си отиде на 68-годишна възраст, съобщава вестник "Infobae"