Вицепрезидентът на бразилския футбол поиска главата на Сколари

Вицепрезидентът на бразилския футбол поиска главата на Сколари

"Той до голяма степен действа неправилно и допусна много груби грешки, което доведе до срам. Той трябва да си тръгне"

Селекционерът на Бразилия Луис Фелипе Сколари е длъжен да напусне своя пост след края на Мондиал 2014. Това заяви пред бразилските медии вицепрезидентът на футболната федерация на страната Делфим Пейшото. На полуфиналите на Мондиал Бразилия загуби с 1:7 от Германия и допусна най-тежкото поражение в историята си. 

"Имам много добри отношения с Сколари, но съм сигурен, че той няма да иска да запази поста си. На световното първенство той до голяма степен действа неправилно и допусна много груби грешки, което доведе до срам. Той трябва да си тръгне", заяви Пейшото. 

Вчера Сколари заяви, че решението относно бъдещето си ще обяви след края на световното първенство. На финала на Мондиал 2014 в неделя ще играят отборите на Германия и Аржентина, а в събота за третото място един срещу друг излизат домакините от Бразилия и Холандия. 

Норвегия ще празнува Мондиал 2026 с бира в ръка

Министър-председателят на Норвегия Йонас Гар Стьоре обеща да намери начин феновете да могат да консумират алкохол по време на късните мачове на националния отбор на Световното първенство по футбол догодина.

Инфантино бе обвинен за нарушаване на правилата на ФИФА

Причината е свързана с Доналд Тръмп

Бивша звезда във ВЛ се завърна в националния си отбор

Край на двугодишната пауза за Уилфред Заха

Меси пак влезе в историята на МЛС (ВИДЕО)

След като спечели шампионската титла с Интер Маями, Лионел Меси очаквано взе и приза за Най-полезен играч в Мейджър Лийг Сокър

Неймар: Сърцето ми винаги ще принадлежи на Сантос

Нападателят на Сантос Неймар сподели емоциите си след мача от 38-ия кръг на бразилското първенство, в който неговият отбор победи Крузейро с 3:0.

Официално: Серхио Рамос остана без отбор

Да, това беше последният ми мач, призна бранителят

Интер Маями стигна до титлата в МЛС, Меси герой

Трета купа за аржентинеца в САЩ

Меси и Интер Маями триумфира в МЛС (ВИДЕО)

Две асистенции на аржентинеца за успеха

Стоичков с важна роля преди Световното (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков взе участие в церемонията, на която ФИФА официално представи програмата по дни и часове на Мондиал 2026 следващото лято.