Жорди Алба също подисва с Интер Маями

Жорди Алба също подисва с Интер Маями

Отборът вече събра трима бивши играчи на Барселона

След като представи Лионел Меси и Серхио Бускетс, които вече тренираха с новите си съотборници, Интер Маями планира да обяви съвсем скоро трансфера на Жорди Алба, за да продължи да разширява своя амбициозен проект и по този начин да събере тримата добри приятели.

След като напусна Барселона, Жорди Алба отдели известно време, за да определи следващата си дестинация и избра Интер Маями, за да играе в MЛС през последните години от кариерата си.

 

Алба имаше и други оферти, с особен интерес от страна на Саудитска Арабия, но левият бек е дал приоритет на семейния проект, тъй като скоро трябва да стане баща за трети път, а предизвикателството да играе в Маями е много атрактивно.

Меси се размина с наказание

Нападателят на Аржентина и Интер Маями Лионел Меси ще пропусне Мача на звездите в МЛС на САЩ и Канада за втори пореден сезон, но този път ще избегне наказание, обяви лигата.

Съдията на финала на Мондиал 2026 приключи кариерата си

Главният арбитър на финала на футболния Мондиал 2026 Славко Винчич приключи съдийската си кариера на 46-годишна възраст, съобщи пресслужбата на словенския футболен съюз.

Неймар се завърна с два гола след Мондиал 2026

Неймар се завърна по впечатляващ начин в състава на Сантос, като отбеляза и двата гола за своя тим при равенството 2:2 срещу Шапекоензе в двубой от 20-ия кръг на бразилската Серия А.

Откритие на Мондиал 2026 ще играе в южноамерикански гранд

Возиня се договори с Коло Коло

Де ла Фуенте за сбиването след финала: Недопустимо и неприемливо

Селекционерът на Испания Луис де ла Фуенте коментира поведението на играчите на аржентинския национален отбор след финала на Световното първенство по футбол

Япония ще смени националния си селекционер

Хаджиме Мориясу ще остане начело на националния отбор на Япония до края Купата на Азия през следващата година и ще бъде заменен от Го Ойва след турнира, съобщиха от футболната федерация на страната, цитирани от агенция Ройтерс