Жорди Кайседо потегля към Русия

Жорди Кайседо потегля към Русия

Бившият нападател на ЦСКА ще напусне Тигрес

Бившият нападател на ЦСКА Жорди Кайседо най-вероятно ще продължи кариерата си в руското първенство, пишат медиите в Мексико. 25-годишният футболист бе свързван с трансфер в Лудогорец, но в момента изглежда много по-вероятно да продължи кариерата си в Русия. 

Според информациите агентът на еквадореца води преговори с два отбора, като нещата се развиват с бързи темпове.

Кайседо не попада в плановете на старши треньора Диего Кока за новия сезон, но шефовете на Тигрес не желаят да го продават, а по-скоро ще търсят отбор, на който да го преотстъпят.

В Тигрес смятат, че Кайседо може да развие своя потенциал в руското първенство и след това да вземат по-добри пари за него.

Еквадорецът показа желание и качество в предсезонната подготовка на Тигрес, но Диего Кока вече направи задълбочен анализ и взе своето решение относно бъдещето на Кайседо в отбора поне на този етап.

ФИФА създава нов турнир

Съветът на ФИФА, който проведе заседание в Доха (Катар), обяви множество новости, като една от най-изненадващите е свързана с футболистите в юношеска възраст.

С 50% по-голям награден фонд за Мондиал 2026

Победителят прибира внушителните 50 млн. долара

Нов договор за Луис Суарес в Маями

Нападателят остава до 2026-а

Прогноза: Първи гол за ПСЖ на финала

Време е за финал в Междуконтиненталната купа

Меси гласува за Дембеле, Роналдо и Мбапе не взеха участие в допитването на ФИФА

Капитанът на Аржентина и Интер Маями Лионел Меси постави нападателя на Пари Сен Жермен Усман Дембеле на първо място в гласуването за най-добър футболист в света за годината в анкетата на ФИФА.

ФИФА удари Малайзия заради документни измами

Международната футболна асоциация (ФИФА) наказа федерацията на Малайзия (ФАМ) със служебни загуби в три мача на националния отбор заради фалшифициране на документи на играчи, съобщава агенция Ройтерс.

Тръмп наложи рестрикции за фенове преди Световното по футбол

Спортистите и дипломатите от тези страни не са обект на ограничения, но футболните привърженици нямат тези привилегии

Луис Суарес е близо до подписване на нов договор с Интер Маями

Уругвайският нападател на Интер Маями Луис Суарес е готов да подпише нов договор с клуба, съобщи Miami Herald.

Намалиха цените на билетите за Мондиал 2026

ФИФА намали цените на билетите за Световното първенство догодина за организираните най-верни фенове на националните отбори във вторник, след като през миналата седмица избухна протест срещу цените на входните талони, съобщават световните агенции.