13 българи ще участват на турнир по тенис в Хасково

13 българи ще участват на турнир по тенис в Хасково

Вижте подробности

13 родни тенисисти (8 юноши и 5 девойки) ще участват в основните схеми на силния турнир за юноши и девойки от категория J200 в Хасково, съобщи официалният сайт на Българската федерация по тенис.

Заради лошото време квалификациите завършиха в зала. Адрияно Дженев успя успешно да премине пресявките и да се класира за основната схема при юношите.

По ранкинг при юношите ще участват Анас Маздрашки, Иван Иванов и Виктор Марков. „Уайлд кард" от организаторите получиха Робен Гавани, Георги Георгиев, Александър Василев и Джордж Лазаров.

При девойките по ранкинг за основната схема ще участват Елизара Янева и Йоана Константинова, а „уайлд кард" получиха Анжелина Костова, Яна Кирчева и Кристина Василева.

Синер изравни рекорд на Джокович (ВИДЕО)

Световният №1 се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис от сериите „Мастърс“ в Рим

Коко Гоф спаси мачбол и е на четвъртфинал в Рим

Американката Коко Гоф и рускинята Мира Андреева ще играят една срещу друга на четвъртфиналите на турнира по тенис на клей от сериите УТА 1000 в италианската столица Рим с награден фонд 8 312 293 долара.

Руне аут от Ролан Гарос

Холгер Руне се оттегли от участие на турнира на АТП в Хамбург, а освен това няма да играе и на Откритото първенство на Франция по тенис.

Ключов тест за Григор Димитров в Бордо

Българската звезда в тениса Григор Димитров ще срещне квалификант в първия кръг на Чалъндж турнира в Бордо. Това отреди жребият, изтеглен преди надпреварата.

Кузманов с успешно начало на квалификациите в Загреб

Българинът среща свой силно познат противник за място в основната схема

Зверев се справи с Блокс и в Рим (ВИДЕО)

Каспер Рууд също продължава напред