Александрина Найденова с титла в Швейцария

Александрина Найденова с титла в Швейцария

Турнирът бе на червени кортове и с награден фонд $25 000

Александрина Найденова в тандем с Лина Гьорческа (Македония) спечелиха титлата в надпреварата на двойки на турнира по тенис на червени кортове в швейцарския град Киасо с награден фонд 25 хиляди долара.

В мач за трофея Найденова и Гьореска победиха Крамперова (Чехия) и Ван Дер Хоек (Холандия) със 7:5, 2:6, 10:7.

Звезди празнуват с Монфис

Гаел Монфис загря за последното си участие на Откритото първенство на Франция по тенис с демонстративен мач, в който се включи съпругата му и номер 7 в световната ранглиста при жените Елина Свитолина, както и други звезди от световния тенис.

Синер се размина с Джокович на „Ролан Гарос“

Световният №1 е фаворит във Франция, започва срещу представител на домакините

Денислава Глушкова на финал в Австрия

Българката все още няма титла на двойки в турнир от ITF

Тенисистите на протест с медийните си изяви на „Ролан Гарос“

Тенисистите планират да ограничат времето си за пресконференции като част от протестите за наградния фонд на Откритото първенство на Франция, пише агенция ДПА.

Джокович потвърди, че Виктор Троицки ще бъде негов треньор

Новак Джокович потвърди, че дългогодишният му приятел и сънародник Виктор Троицки става негов треньор преди Откритото първенство на Франция по тенис, където сърбинът ще опита да спечели рекордна 25-та титла от Големия шлем.

Жалко! Виктория Томова отпадна в квалификациите на "Ролан Гарос"

Тя отстъпи срещу Полина Кудерметова