Анди Мъри е решил да продаде червеното си Ферари F430, за което само преди няколко месеца плати около $200,000.
Британският №1 се сдоби с колата в края на миналата година, малко след като се раздели с приятелката си Ким Сиърс и само пет месеца, след като премина успешно шофьорските курсове.
"В Лондон се повозих на ферарито на Анди. Не мисля, че той трябва да кара нещо подобно малко след като си е взел шофьорска книжка" коментира Уили Мъри, баща на Анди.
"Това е много мощна кола и този факт ме притеснява. Но той е решил да я продаде. Просто смятам, че за млад шофьор това не е най-подходящата кола. Може би след няколко години, когато добие повече опит" добави още притесненият Уили Мъри.
Анди Мъри споделя мнението на баща си, добавяйки че се "чувства като идиот" зад волана на червения звяр. "Не мисля, че това е за мен. Никога не съм бил маниак на тема коли" сподели неопитният шофьор, който явно изпитва сериозни трудности да се справи с развиващият 315 км/ч автомобил.

Източник: TennisKafe




















