Ани Вангелова на осминафинал в Гърция

Ани Вангелова на осминафинал в Гърция

Съперник е рускинята Милена Жабраилова

Ани Вангелова достигна втория кръг на клей турнира в Ираклион, Гърция) с награден фонд 15 хиляди долара.

Поставената под № 7 надделя срещу словенката Никола Даубнерова с 6:4, 7:5 след два часа и 12 минути.

Тя поведе с 5:2 гейма в първия сет, а във втората част направи обрат със серия от 5 поредни гейма след изоставане от 2:5.

30-годишната ни сънародничка се присъедини към Росица Денчева, която вчера отстрани нидерландката Маделиф Хагеман с 6:4, 6:1.

За място на 1/4-финалите Вангелова ще играе срещу рускинята Милана Жабраилова.

Елизара Янева преодоля квалификациите на реномиран турнир

Българката влезе в основната схема на W100 надпревара

Сабаленка оцеля в битката срещу Осака след обрат

Световната номер едно е в серия от 15 поредни победи

Синер хвали младок

Лидерът в световната ранглиста по тенис Яник Синер е впечатлен от потенциала на 19-годишния Рафаел Ходар.

Артюр Фис и Камерън Нори се класираха за четвъртия кръг на Мастърс-а в Мадрид

Британският тенисист Камерън Нори постигна победа в два сета и се класира за четвъртия кръг на турнира на клей от сериите „Мастърс“ в Мадрид.

Григор Димитров играе "Чалънджър" за първи път от 15 г

Григор Димитров ще започне срещу квалификант на турнира на клей от сериите "Чаланджър 175" в Екс-ан-Прованс (Франция) с награден фонд 272720 евро.

Коко Гоф се класира за четвъртия кръг на силния женски турнир от WTA 1000 в Мадрид

Тя успя да преодолее румънката Сорана Кърстя