Багдатис ще играе срещу България на Купа "Дейвис"

Багдатис ще играе срещу България на Купа "Дейвис"

Шефа на федерацията убедил кипъреца

Звездата на кипърския тенис Маркос Багдатис ще играе срещу България в Купа "Дейвис" във втора група на зона Европа/Африка.

Първоначално кипърецът отказваше да вземе участие заради преумората от тежкия сезон, но в последствие е бил убеден от шефа на местната централа Филиос Христодулу.

Информацията беше потвърдена и от пресофиса на кипърската федерация по тенис, откъдето съобщиха, че Багдатис ще води състава за гостуването в София, а в отбора влизат още Рарес Куздриорян, Кристофър Кутрузас и Филипос Цангаридис.

Кипърците ще кацнат на летище София утре в ранния следобяд, а мачовете са между 8 и 10 юли в зала "София".

Донски допусна обрат и отпадна в Ню Делхи

Българинът отпадна на крачка от основната схема

Алкарас: Виждам слабостите си

Водачът в световната ранглиста по тенис Карлос Алкарас смята, че все още има слабости в играта си, дори след като завърши своя кариерен Голям шлем на 22-годишна възраст

Григор Димитров с прогрес в световната ранглиста тази седмица

Най-добрият български тенисист Григор Димитров се изкачи с една позиция в световната ранглиста на АТП

Шелтън спаси три мачбола и триумфира срещу Фритц в Далас

Американецът Бен Шелтън спаси три мачбола, преди да триумфира с титлата на турнира по тенис на твърди кортове в Далас (САЩ) от сериите АТР 500 с награден фонд  2 833 335 долара

Донски със силен старт в Индия

Българският тенисист се справи с местен играч

Ива Иванов загуби финал в Монастир

Вероника Фалковска спечели турнира в Тунис