Български талант в тениса с признание от академията на Рафаел Надал

Български талант в тениса с признание от академията на Рафаел Надал

Вижте как

Българският тенисист Иван Иванов получи голямо признание от академията на Рафаел Надал. Снимка на таланта е изложена на стената с фотоси на най-големите таланти в академията, пише 24 часа.

През следващата седмица българинът ще участва на турнира на клей "Еди Хер" в Бредънтън, Флорида (САЩ) - едно от най-силните и престижни състезания по тенис за възрастовите групи от 12 до 18 година.

След това Иванов ще вземе участие на турнира "Ориндж Боул" в САЩ Надпреварата се води неофициално световно първенство по тенис за таланти от 12 до 18 години.

През миналата година Иванов триумфира с титлата на "Ориндж Боул" при юношите до 14-годишна възраст.

 
 
17-годишен срещу Григор Димитров в Мексико

Григор Димитров ще играе срещу Мойс Куаме в първия кръг на турнира в Лос Кабос (Мексико).

Григор Димитров се завърна сред Топ 140 в световната ранглиста

Най-добрият българските тенисист Григор Димитров се изкачва с две места и от днес вече е 140-и, показва обновената седмична класация на Асоциацията на професионалните тенисисти (АТП).

Григор Димитров срещу французин в първия кръг в Лос Кабос

Григор Димитров ще играе срещу Мойс Куаме в първия кръг на тенис турнира на твърда настилка АТП250 в Лос Кабос (Мексико), отреди тегленият жребий.

Глушкова се отказа на полуфинал в Германия

Българката с поражение от втората поставена в турнира

Французин детронира шампиона и вдигна титлата в Кицбюел (ВИДЕО)

Дебютен АТР трофей за световния номер 83

Синер и Джокович ще пропуснат силния турнир в Монреал

И двамата отпадат за надпреварата