Дъжд наруши програмата на Мастърса в Торонто

Дъжд наруши програмата на Мастърса в Торонто

Програмата на турнира от сериите Мастърс в Торонто бе сериозно нарушена заради дъжд.

Програмата на турнира от сериите Мастърс в Торонто бе сериозно нарушена заради дъжд.
 
Срещите на сингъл бяха отложени заради неспиращия дъжд в Канада.

Водачът в схемата Новак Джокович трябваше да излезе на корта срещу американеца Сам Куери, но двубоят, заедно с други седем мача на сингъл, бе отложен.

Прогнозите са за още дъжд за днес и уикенда, което сериозно наруши програмата на турнира, който трябва да завърши в неделя.


Дъждът е поредният проблем за организаторите, след като някои от водещите тенисисти отказаха участие. Роджър Федерер и Рафаел Надал решиха да си вземат почивка, а снощи и олимпийският шампион Анди Мъри прекрати участието си заради контузия в коляното. 

Официално: Роджър Федерер вече е милиардер!

Легендарният швейцарец е сред най-богатите спортисти на планетата

Росица Денчева на финал в Швейцария

18-годишната българка играе на двойки

Задава се истинско зрелище: US Open започва на 24 август

Турнирът за първи път ще продължи 15 дни

Виктория Томова изпусна мачбол и отпадна в Ню Йорк

Българката отпадна в квалификациите

Арина Сабаленка започва защитата на титлата си на US Open срещу швейцарката Ребека Масарова

Жребият за турнира при жените бе изтеглен днес

Жребият за US Open бе изтеглен! Алкарас и Джокович с коварни противници на старта

Шампионът от миналото издание Яник Синер ще започне срещу Вит Коприва

Ник Кирьос се отказа от US Open

Ник Кирьос се оттегли от участие в Откритото първенство по тенис на САЩ, съобщават световните агенции в четвъртък.

Кей Нишикори отпадна за US Open

Финалистът от сезон 2014 Кей Нишикори обяви, че няма да вземе участие на последния за сезона турнир от Големия шлем US Open. Надпреварата в Ню Йорк започва в понеделник.

Донски отпадна и на двойки в София

Националът на България за Купа "Дейвис" Александър Донски отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис от сериите "Чалънджър 75" в София с награден фонд 91250 евро, който се провежда на червените кортове на базата на Българския национален WINBET тенис център в Борисовата градина.