“Детето чудо” в тениса се оттегли от турнира в Синсинати

“Детето чудо” в тениса се оттегли от турнира в Синсинати
Източник: БГНЕС

18-годишната рускиня лекува контузия

Руската тенисистка Мира Андреева няма да участва на тенис турнира в Синсинати.

18-годишната рускиня лекува контузия и няма да се възстанови за стартиращия тази седмица турнир в Синсинати.

На турнира в Монреал петатат в света Андреева загуби в третия кръг от американката Маккартни Кеслър (6:7 (5:7), 4:6), като във втория сет рускинята си изкълчи крака и падна на корта.

Синер: Всеки ден се опитвам да съм по-добър играч

Алкарас коментира напредъка на италианския тенисист

Томова падна с една позиция в ранглистата

Най-добрата българска тенисистка Виктория Томова се смъкна с една позиция в световната ранглиста на УТА на сингъл.

Григор с рекорден срив в ранглистата

За последно българинът бе извън първите 100 в света през март 2012 година, а извън първите 130 не е бил от 2010 година насам.

Иван Иванов продължава да катери мъжката ранглиста

Талантът се изкачи със 176 места

Вики Томова в основната схема в Щутгарт като "цастлива губеща"

Първата ракета на България Виктория Томова влезе като "щастлива губеща" в основната схема на сингъл на турнира по тенис на клей УТА 500 в Щутгарт (Германия) с награден фонд над 1 милион евро.

Кузманов стартира с победа в квалификациите на Чалънджъра в Португалия

Димитър Кузманов се класира за втория кръг на квалификациите на турнира по тенис на клей от сериите "Чалънджър 125" в Оейраш (Португалия) с награден фонд 203 900 евро