Димитър Кузманов с летящ старт в Бахрейн, не загуби гейм

Димитър Кузманов с летящ старт в Бахрейн, не загуби гейм

Пловдивчанинът започна с победа 6:0, 6:0 в квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“

Димитър Кузманов стартира с победа в квалификациите на турнир по тенис на твърди кортове от сериите „Чалънджър“ в Манама (Бахрейн) с награден фонд 200 хиляди долара.

Пловдивчанинът, който е поставен под номер 4 в схемата на пресявките, разгроми в първия си мач участващия с „уайлд кард“ представител на домакините Юсуф Каед с 6:0, 6:0 за 44 минути.

В спор за място в основната схема Кузманов, който заработи 3 точки за световната ранглиста и 965 долара, ще играе утре срещу Фарес Закария (Египет).

 

Очаква ни дебютна WTA шампионка в Рабат (ВИДЕО)

Анхелина Каренина и Петра Марчинко в спор за първа титла

Пол срещу  за Бусе за титлата в Хамбург (ВИДЕО)

За Пол това е четвърта победа на клей срещу играч от топ 10

Звезди празнуват с Монфис

Гаел Монфис загря за последното си участие на Откритото първенство на Франция по тенис с демонстративен мач, в който се включи съпругата му и номер 7 в световната ранглиста при жените Елина Свитолина, както и други звезди от световния тенис.

Синер се размина с Джокович на „Ролан Гарос“

Световният №1 е фаворит във Франция, започва срещу представител на домакините

Денислава Глушкова на финал в Австрия

Българката все още няма титла на двойки в турнир от ITF

Тенисистите на протест с медийните си изяви на „Ролан Гарос“

Тенисистите планират да ограничат времето си за пресконференции като част от протестите за наградния фонд на Откритото първенство на Франция, пише агенция ДПА.