Директорът на Sofia Open 2022: Турнирът е повод за гордост

Директорът на Sofia Open 2022: Турнирът е повод за гордост

Кей Годкхинди коментира как е преминала надпреварата

Седмото издание на Sofia Open приключи, но емоциите от тази вълнуваща тенис седмица ще съпътства още дълго турнирния директор Кей Годкхинди. 

Директорът на турнира Кей Годкхинди бе много емоционална по време на речта си на церемонията по награждаването на новия шампион – Марк-Андреа Хюслер. След усилената работа й предстои малко почивка.

„Утре, утре ще се наспя", сподели с усмивка Кей Годкхинди.

Турнирният директор на Sofia Open 2022 обаче не даде еднозначен отговор дали Григор Димитров ще участва в Израел.

„Не съм сигурна за информацията, че се е съгласил да играе в Израел, но знам, че ние бяхме в постоянен контакт с него и говорихме, че сме заинтересовани той да дойде и да играе тук. Това се получи, благодарни сме, че дойде в София и зарадва феновете. Направи много за медиите и за спонсорите. Това, което се случи на корта, беше нещастен резултат за него, но неговата част от схемата беше доста тежка, а Ивашка беше страхотен. Беше прекрасно да го видим тук“, сподели Кей Годкхинди.

Тя сподели, че българските представители използват умело турнира, за да се развиват с всяка година.

„След Купа Дейвис видяхме колко успехи имаха. Това е повод за гордост“, сподели Кей Годкхинди.

17-годишен срещу Григор Димитров в Мексико

Григор Димитров ще играе срещу Мойс Куаме в първия кръг на турнира в Лос Кабос (Мексико).

Григор Димитров се завърна сред Топ 140 в световната ранглиста

Най-добрият българските тенисист Григор Димитров се изкачва с две места и от днес вече е 140-и, показва обновената седмична класация на Асоциацията на професионалните тенисисти (АТП).

Григор Димитров срещу французин в първия кръг в Лос Кабос

Григор Димитров ще играе срещу Мойс Куаме в първия кръг на тенис турнира на твърда настилка АТП250 в Лос Кабос (Мексико), отреди тегленият жребий.

Глушкова се отказа на полуфинал в Германия

Българката с поражение от втората поставена в турнира

Французин детронира шампиона и вдигна титлата в Кицбюел (ВИДЕО)

Дебютен АТР трофей за световния номер 83

Синер и Джокович ще пропуснат силния турнир в Монреал

И двамата отпадат за надпреварата