Джокович остава големият фаворит за титлата в Мелбърн

Джокович остава големият фаворит за титлата в Мелбърн

Вижте подробности

Новак Джокович остава големият фаворит за титлата при мъжете на тенис турнира от Големия шлем "Аустрелиън Оупън". Така поне смята букмейкърът Winbet, който приема залози за това събитие при коефициент 1,95. Шансовете за краен успех на Карлос Алкарас са оценени с 3,35, а тези на Яник Синер с 4,75.

Аутсайдери сред останалите участници в Мелбърн са Хуберт Хуркач с коефициент за титла 51,00 и следващият съперник на Новак Джокович Тейлър Фриц с 81,00.

Макенроу: Фаворизират Синер в Австралия

Тенис легендата Джон Макенроу смята, че вторият поставен Яник Синер (Италия) е бил фаворизиран от организаторите на Откритото първенство на Австралия при победата си срещу американеца Елиът Спицири

От рекорди до сензации: Australian Open 2026 влиза в решителната си фаза

Вижте кои са всички двойки при мъжете и жените

Шелтън обърна Рууд и си уреди среща със Синер в Мелбърн

Бен Шелтън се класира за четвъртфиналите на Откритото първенство на Австралия след обрат срещу Каспер Рууд и победа с 3:1 сета (3:6, 6:4, 6:3, 6:4) в последния мач от четвъртия кръг на програмата в Мелбърн

Галеникът на тениса Яник Синер продължава напред в Австралия

Актуалният шампион от Откритото първенство на Австралия Яник Синер спечели изцяло италианския сблъсък с Лучано Дардери след 6:1, 6:3, 7:6 (7:2).

Australian Open ще има нов шампионка (ВИДЕО)

Пегула детронира Кийс още на 1/8-финалите

Иван Иванов загуби финал в Испания

Руснак спечеби турнира на Надал