Елизара Янева на четвъртфинал в Испания

Елизара Янева на четвъртфинал в Испания

17-годишната българка победи убедително във втория кръг

Елизара Янева се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира за жени на твърда настилка в Манакор (Испания) с награден фонд 15 хиляди долара.

17-годишната българка победи убедително във втория кръг с 6:3, 6:1 четвъртата поставена Лавиния Таназие (Румъния). Срещата продължи само 59 минути.

Янева поведе с 4:1 в първия сет и го спечели с 6:3, а във втората част българката поведе с 4:0 и затвори мача с 6:1.

На четвъртфиналите Янева ще играе срещу петата поставена Ясмайн Химбрере (Нидерландия).

Изабелла Шиникова записа две победи за ден в Монастир, продължава напред на сингъл и двойки

Българката имаше добър ден

Гергана Топалова се класира за втория кръг на турнира в Ножен-сюр-Марн

Тя продължава напред във Франция

Девет българки на турнир от ITF за жени в Пазарджик

Девет български тенисистки ще играят в първия кръг в основната схема на сингъл на турнира от ITF за жени в Пазарджик „Goto Diamonds Cup". Надпреварата се провежда на базата на ТК „Фаворит" и е с награден фонд 40 хиляди долара.

Пазарджик е домакин на международен ITF курс за съдии „бяла значка“

Трима български съдии участват

Тенис с кауза на национален WINBET тенис център

Първо място при жените спечели Йорданка Димитрова

Лудогорец стартира свободна продажба на пакетни билети за мачовете в Лига Европа

Цените на пропуските са ясни

Виктория Томова се изкачи с една позиция в световната ранглиста

Най-добрата българска тенисистка Виктория Томова се изкачи с една позиция в световната ранглиста на УТА.

Григор Димитров запази 28-а позиция в световната ранглиста

Най-добрият български тенисист Григор Димитров запази своята 28-а позиция в световната ранглиста на АТП, която бе обновена днес.

Испания е последният финалист за Купа "Дейвис"(ВИДЕО)

Испания направи обрат срещу Дания и стана последният финалист в отборния турнир по тенис за Купа "Дейвис"