Глушкова втора в Гърция

Глушкова втора в Гърция

Денислава Глушкова завърши на второ място участието си на турнира по тенис на клей в Ираклион, Гърция с награден фонд от 15 000 долара

Денислава Глушкова завърши на второ място участието си на турнира по тенис на клей в Ираклион, Гърция с награден фонд от 15 000 долара.

Във финала на надпреварата 20-годишната Глушкова отстъпи за точно два часа игра с 3:6, 3:6 пред поставената под номер 1 в схемата Пиа Ловрич от Словения.

Младата българка, която се стремеше към пета титла в турнирите на ITF в кариерата си, имаше по-добри шансове във втория сет, в който поведе с пробив за 3:2 гейма, но не успя да задържи този импулс и загуби следващите четири гейма, а с това и мача.

Джокович инвестира огромна сума в тенис проект в Гърция

Тенис турнирът в Атина отдавна приключи с победа за Новак Джокович, но интересът на сръбската суперзвезда към гръцката столица далеч не е изчерпан

Цветан Соколов и Матей Казийски с трета победа в Турция

Двамата българи забиха общо 48 точки за успеха на Халкбанк

Александър Донски с победа в Бергамо

Българинът стартира с победа в квалификациите

Виктор Марков претърпя загуба във финала на двойки на турнира по тенис в Мансанийо

Българинът бе в тандем с италианеца Едоардо Линиере

Карлос Алкарас ще спори за титлата на АТР Финалите! (ВИДЕО)

Очаква ни мечтан финал в Торино между Карлитос и Яник Синер

Яник Синер е първият финалист в Торино!

Италианецът увеличи серията си срещу Алекс Де Минор на 13:0

Ще дебютира ли Карлос Алкарас на финала в Торино?

Испанецът ще търси първото си класиране в мача за титлата на АТР Финалите

Алкарас: Искам да спечеля повече титли от Джокович, но това не е лесна работа

Испанецът предпочита първа титла в Австралия, отколкото трофеи от Франция или САЩ

Бекер: Зверев има психологическа блокада

Борис Бекер смята, че най-добрият в момента германски тенисист Александър Зверев е отпаднал преждевременно от Финалите на AТП, отчасти и поради „психологическа блокада“