Григор Димитров загуби и на двойки в Ноксвил

Григор Димитров загуби и на двойки в Ноксвил

Григор Димитров приключи участието си на чалънджъра с награден фонд $50,000 в Ноксвил, САЩ. В мач от четвъртфиналите, Гришо и партньорът му Филип Пърпич отстъпиха със 7-6 1-6 4-10 на поставените под номер две Трийт Конрад Хуей и Хараш Манкад.

Григор Димитров  приключи участието си на чалънджъра с награден фонд $50,000 в Ноксвил, САЩ. В мач от четвъртфиналите, Гришо и партньорът му Филип Пърпич отстъпиха със 7-6 1-6 4-10 на поставените под номер две Трийт Конрад Хуей и Хараш Манкад.
 
С достигането си до тази фаза на турнира, Григор спечели $640 от наградния фонд и 13 точки за ранглистата на двойки, които ще го изкачат с около 12 места до приблизително 353-та позиция. 
 
През следващата седмица Григор Димитров е заявил участие на провеждащия се в американския град Шампейн чалънджър с награден фонд $50,000.

За момента Гришо е шести в  квалификациите, като има шанс да попадне в основната схема ако преди започването на турнира се откажат още шестима тенисисти.
 

Шиникова ще играе 1/4-финал в Египет

Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на твърди кортове в Шарм Ел Шейх (Египет) с награден фонд 15 хиляди долара

Жоао Фонсека: Двубоите срещу Синер и Алкарас ми помогнаха да разбера страшно много неща

Талантът е щастлив след успещното си участие в Монте Карло

Алкарас: Скоро ще загубя първото си място в световната ранглиста

Испанецът е на мнение, че Яник Синер ще го измести от върха

"Карлос Експрес" започна бързо в Монте Карло (ВИДЕО)

Карлос Алкарас надви Себастиан Баес от Аржентина с 6-1, 6-3 на старта на силния тенис турнир в Монте Карло

Яник Синер влетя в третия кръг на Монте Карло (ВИДЕО)

Яник Синер се класира за третия кръг на Мастърса в Монте Карло, след като разби Юго Умбер с 2:0 сета, 6:3, 6:0

Елизара Янева подпечата успеха на България над Мароко

Националният ни отбор се представя блестящо на “Били Джийн Кинг къп”