Григор стартира в понеделник на Централния корт

Григор стартира в понеделник на Централния корт

Мачът на Томова е четвърти на корт №4

Григор Димитров стартира участието си на Уимбълдън в понеделник вечер. 

 

Първото препятствие пред българина е носителят на три титри от Големия Шлем Стан Вавринка. Двамата ще се изправят един срещу друг в последния мач на Централния корт.
 
Програмата там открива Роджър Федерер с двубой срещу Душан Лайович. Той трябва да започве в 15,00 часа. Следва мач между Каролин Вожняцки и Варвара Лепченко.
 
Представителката ни при жените Виктория Томова започва срещу Тереза Смиткова. Нейният двубой е четвърти поред на корт №4. Там програмата започва в 13,30 часа българско време.
 
Григор Димитров загуби и втория си мач в Ним

Първата ни ракета отстъпи пред руснака Карен Хачанов

Григор Димитров започва срещу аржентинец в Монте Карло

Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще играе Томас Мартин Ечевери (Аржентина) на старта на турнира от сериите "Мастърс" на червени кортове в Монте Карло

Гергана Топалова на полуфинал в Аржентина

Българката ще спори за място на финала с представителка на домакините

Александър Донски с полуфинал в Менорка

Българинът е в преследване на третия си финал за годината

Григор Димитров с фалстарт в Ним (ВИДЕО)

Българинът със загуба от Феликс Оже-Алиасим в четвъртфиналите на иновативния турнир по тенис

Джесика Пегула постигна нова победа на турнира в Чарлстън

Водачката в схемата и шампионка от миналата година Джесика Пегула се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на клей от сериите УТА 500 в Чарлстън (САЩ) с награден фонд 2 300 000 долара.