Гришо ще тръгне с победа във Вашингтон

Гришо ще тръгне с победа във Вашингтон

Вижте подробности

Григор Димитров ще тръгне с победа на турнира във Вашингтон срещу американеца Макензи Макдоналд. Така поне смята букмейкърът Palms Bet, който приема залози за успех на българина при коефициент 1,50. Шансовете на неговия съперник са оценени с 2,60.

Мачът във Вашингтон е предвиден за тази вечер с прогнозен час за начало 20,20. Григор се включва от втория кръг, защото е сред поставените в схемата.

Динко Динев отпадна на последния Чаланджър за сезона

Българинът загуби от втория поставен в схемата

Андреев отпадна в Португалия

Адриан Андреев отпадна от турнира по тенис от сериите Чалънджър 100 в Мая (Португалия) с награден фонд 145 250 евро.

Маздрашки потегли ударно на турнир в Мадрид

Още двама български тенисисти участват в надпреварата

Ник Кирьос заяви участие на демонстративен турнир в Мелбърн

Бившият финалист на „Уимбълдън“ Ник Кирьос сигнализира за намерението си да играе на Откритото първенство по тенис на САЩ догодина, като се записа за демонстративния турнир Kooyong Classic в Мелбърн, съобщава агенция „Ройтерс“.

Донски с драматична загуба в Португалия

Срещата продължи 2 часа и 14 минути

Без промяна за Григор Димитров в ранглистата

Българинът остава на 44-о място в света

Виктория Томова се изкачи с две места в световната ранглиста по тенис за жени

Виктория Томова се изкачи с две позиции в световната ранглиста по тенис за жени и в последната седмица на месец ноември заема 132-а позиция.

Коболи след триумфа за Купа "Дейвис": Мечтаех много за тази вечер (ВИДЕО)

"Невъзможно е да се опише това чувство", обяви 23-годишният тенисист

Италия триумфира със забележителна трета поредна титла в турнира за Купа „Дейвис“(ВИДЕО)

"Адзурите" победиха Испания във финалния сблъсък