Гришо ще запише нова победа в Индиън Уелс

Гришо ще запише нова победа в Индиън Уелс

Вижте подробности

Григор Димитров ще спечели мача си от третия кръг на тенус турнира в Индиън Уелс срещу французина Адриан Манарино. Така поне смята букмейкърът Winbet, който приема залози за това събитие при коефициент 1,27. Шансовете на неговия съперник са оценени с 3,70.

Мачът трябва да се играе от 22,40 часа българско време тази вечер. В първото си излизане на корта в Индиън Уелс тази година Гришо записа победа над друг тенисист от Франция Александър Мюлер със 7:5, 6:2.

Гришо в спор с Алкарас за престижна награда

Българинът е претендент за наградата за спортсменство „Стефан Едберг“

Денчева е на 1/2-финал при двойките в Гърция, Янева е 1/4-финалистка в Словакия

И двете имаха добър ден на корта

Гергана Топалова продължава на 1/4-финалите на тенис турнира в Бока Ратон

Поставената под номер 6 българка победи убедително с 6:0, 6:3 Ейва Родригес

Испания преодоля Чехия и ще играе на полуфиналите за купа "Дейвис"

Двубоят на двойки се оказа решителен при това съперничество

Александър Донски със загуба в Бергамо

Националът на България за Купа „Дейвис“ Александър Донски отпадна във втория кръг на турнира по тенис на твърда настилка от сериите „Чалънджър 100“ в Бергамо

Циципас го загази след превишена скорост в Гърция

Гръцката тенис звезда Стефанос Циципас преминава през един от най-тежките периоди в живота си

Кратанчева падна в Анталия

Националката на България за "Били Джийн Кинг Къп" Лиа Каратанчева допусна поражение във втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 30 хиляди долара. 

Лейтън Хюит се завърна на корта в тандем с 16-годишния си син

Носителят на два трофея от Големия шлем Лейтън Хюит се завърна в професионалния тенис почти десет години след оттеглянето си, за да играе на двойки със сина си на на турнир в Ню Саут Уелс. 

Италия нямаше проблеми с Австрия за 1/2-финал на Купа “Дейвис”

Липсата на Яник Синер и Лоренцо Музети не оказа влияние