Хуан Монако пропуска демонстративен турнир в Мелбърн

Хуан Монако пропуска демонстративен турнир в Мелбърн

Аржентинецът Хуан Монако отпадна от демонстративния турнир по тенис Куйонг Класик заради контузия на ръката, съобщиха организаторите

Аржентинецът Хуан Монако отпадна от демонстративния турнир по тенис Куйонг Класик заради контузия на ръката, съобщиха организаторите. Монако бил посъветван да си даде почивка в следващите няколко дни с надеждата да се възстанови навреме за Откритото първенство на Австралия, което започва другия понеделник. На мястото на Монако ще играе французинът Пол-Анри Матийо.

На демонстративния турнир в Мелбърн ще участват осем тенисисти. Под въпрос е и Кей Нишикори, който получи контузия турнира в Бризбейн миналата седмица в полуфиналния мач срещу Анди Мъри, който след това на финала победи българина Григор Димитров.

Вики Томова напред в Португалия

Първата ракета на България Виктория Томова се класира за втория кръг на сингъл на турнира по тенис на твърди кортове в Оейраш (Португалия) от сериите УТА 125.

Анисимова и Пегула се класираха за третия кръг на турнира по тенис в Дубай

Втората поставена Аманда Анисимова и четвъртата в схемата Джесика Пегула се класираха за третия кръг на турнира по тенис на твърди кортове в Дубай от сериите УТА 1000.

Лиа Каратанчева отпадна на старта в Мидланд

Лиа Каратанчева отпадна в пърия кръг на сингъл на турнира по тенис в зала в Мидланд (САЩ) от сериите УТА 125.

Синер и Медведев бият в Доха

Четирикратният шампион в турнирите от Големия шлем Яник Синер се класира за втория кръг на турнира по тенис на твърда настилка в Доха (Катар) от сериите АТП 500 с награден фонд 2 833 335 долара.

Синер мина с лекота през екзекутора на Гришо от Australian Open

Италианецът се нуждаше от малко над час игра за първа победа в Доха

Донски допусна обрат и отпадна в Ню Делхи

Българинът отпадна на крачка от основната схема