Иснър се класира за втория кръг в Мадрид

Иснър се класира за втория кръг в Мадрид

Цонга и Нишикори също започнаха с успехи

Жо-Вилфред Цонга, Кей Нишикори и Джон Иснър се класираха за втория кръг на турнира от сериите Мастърс в Мадрид, след като записаха победи в първия ден на надпреварата.

Цонга имаше затруднения срещу своя сънародник Едуар Роже-Васлен и трябваше да се мобилизира в решаващия сет, за да стигне до крайното 6-3, 4-6, 6-3.

Поставеният под номер 10 в схемата Нишикори съвсем наскоро спечели титлата на силния турнир в Барселона, а днес започна убедително в столицата на Испания - 6-4, 6-4 над Иван Додиг.

Джон Иснър също продължава напред в турнира след 7-6(8), 6-4 над Теймурас Габашвили, а за втория кръг се класираха още Фернандо Вердаско, Михаил Южни, Жил Симон и Ярко Ниеминен.

Григор след триумфа срещу Меншик: Изминалите 12 месеца бяха изключително трудни (ВИДЕО)

Григор Димитров се класира за третия кръг на Уимбълдън, след като победи полуфиналиста от Ролан Гарос Якуб Меншик с 3:1 сета - 7:6 (5), 4:6, 7:5, 6:3. Българинът даде доста емоционално интервю на корта след успеха.

НЕВЕРОЯТЕН: Григор Димитров взе първи голям скалп на Уимбълдън! (ВИДЕО)

Българинът надигра на всички нива полуфиналист от Ролан Гарос

Швьонтек мина с разгром през бивша финалистка от Уимбълдън

Защитаващата шампионка вече е в третия кръг на “свещената трева”

Кузманов е на четвъртфинал на Чалънджър в Брашов (ВИДЕО)

Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей от сериите ATP Challenger 75 в Брашов (Румъния) с награден фонд от 97 640 евро

Новак разкри какво прави българинът в щаба му

Сръбската тенис звезда обясни, че Стоянов не изпълнява функциите на психолог, а работи като „треньор по ментално представяне“.

Българин влезе в щаба на Новак Джокович

Българският инвеститор, предприемач и консултант Константин Стоянов влезе в щаба на сръбския тенисист Новак Джокович.