Иван Наваро е първият съперник на Григор Димитров на Queen’s Club в Лондон

Иван Наваро е първият съперник на Григор Димитров на Queen’s Club в Лондон

Ако Гришо победи испанеца, ще срещне във втория кръг стария си познайник Жил Симон, който изпусна да победи в Марсилия

Испанецът Иван Наваро е съперникът на Григор Димитров в I кръг на турнира на трева в Лондон AEGON Championships, който се провежда в небезизвестния Queen’s Club и е с награен фонд от 750 000 евро.

 
Наваро е 89-и в световната ранглиста, като до момента има две участия на турнира в Queen’s, като и в двата случая отпада в първия кръг след загуби от Арно Клеман (2007г.) и Янко Типсаревич (2008г.).
 
Ако Гришо победи испанеца, ще срещне във втория кръг стария си познайник Жил Симон, който изпусна да победи в Марсилия. Това е първото участие на българина на тревата в Quuen’s Club, където ще участва с „уайлд-кард” от страна на организаторите.
Ясна е първата съперничка на Вики Томова в Берлин

Виктория Томова ще играе срещу чехкинята Катержина Синякова в първия кръг на турнира по тенис за жени в Берлин

Фриц грабна титлата в Щутгарт

Тейлър Фриц развали празника на Щутгарт, който чакаше своя представител Александър Зверев да вдигне титлата

Елизе Мертенс с първа титла на трева

Белгийката спечели титлата в Хертогенбош

Вики Томова се класира за основната схема в Берлин

След победа над полякиня

Каратанчева загуби финал в Чехия

Българката е вицешампионка на двойки

Обрат: Григор аут от турнира в Куинс

Негов съперник трябваше да е Гаел Монфис

Зверев ще играе финал в Щутгарт след бой над Фриц

Ще направя всичко по силите ми да спечеля, обяви германецът

Виктория Томова с впечатляващ обрат в Берлин

Първата ракета на България елиминира Присила Хон

Григор срещу Монфис на старта в Лондон

Двамата са добри приятели