Карлос Алкарас тренира преди мача си днес

Карлос Алкарас тренира преди мача си днес

Испанецът вече не изпитва трудности

Карлос Алкарас тренира тази сутрин преди двубоя си от Финалите на ATP в Торино. По всичко изглежда испанецът ще излезе на корта за мача с Андрей Рубльов около 15:00 часа българско време. Вчера се говореше, че Григор Димитров, който е първа резерва в Торино, може да замени Алкарас.

Както е известно, испанският тенисист е болен от грип и имаше видими физически проблеми в първия си двубой - загубата от Каспер Рууд. 

Днес обаче италианският журналист от "Кориере дело спорт" Лоренцо Ерколи пусна снимки от тренировката на Алкарас и обясни, че той се движи без особени трудности на корта и изглежда да тренира нормално. Коментарът на Ерколи е, че "ще е изненада, ако Карлос се откаже от днешния мач".

Руне обори спекулациите, че пропуска US Open

Датчанинът лекува контузия и не се е състезавал от 10 месеца

Джордж Лазаров бие в Сърбия

Българинът Джордж Лазаров се класира за втория кръг на сингъл на турнир по тенис на клей в Куршумлийска баня (Сърбия) с награден фонд 30 хиляди долара.

 Росица Денчева във втория кръг в Сърбия

Националката на България за "Били Джийн Кинг Къп" Росица Денчева достигна до втория кръг на сингъл на турнир по тенис на клей в Куршумлийска баня (Сърбия) с награден фонд 60 хиляди долара.

Гришо започва срещу аржентинец в Синсинати

Григор Димитров ще се изправи срещу аржентинец в първия кръг на тенис турнира от сериите "Мастърс" в Синсинати

Александър Василев с победа на старта в Сърбия

Българинът осъществи обрат

По стъпките на Алкарас: Синер също отказа участие в Синсинати

“Мастърс 1000” турнирът остана без двамата си актуални финалисти