Крадци обрали къщата на Жо-Вилфред Цонга по време на финала с Федерер

Крадци обрали къщата на Жо-Вилфред Цонга по време на финала с Федерер

От юли 2009 година Цонга живее в Жингинс - селце в близост до френско-швейцарската граница

Къщата на Жо-Вилфред Цонга (на снимката) в кантона Во в Швейцария е била обрана през нощта на събота срещу неделя, точно по време на финала на турнира Мастърс в Лондон между Цонга и Роджър Федерер.

Новината съобщи в днешния си брой швейцарският вестник "Льо Матен", който се позовава на самия тенисист.

От юли 2009 година Цонга живее в Жингинс - селце в близост до френско-швейцарската граница. Сигналът до полицията е бил даден в понеделник сутринта от един съсед, който е забелязал, че един прозорец на къщата на Цонга е счупен.

Синер мина с лекота през екзекутора на Гришо от Australian Open

Италианецът се нуждаше от малко над час игра за първа победа в Доха

Донски допусна обрат и отпадна в Ню Делхи

Българинът отпадна на крачка от основната схема

Алкарас: Виждам слабостите си

Водачът в световната ранглиста по тенис Карлос Алкарас смята, че все още има слабости в играта си, дори след като завърши своя кариерен Голям шлем на 22-годишна възраст

Григор Димитров с прогрес в световната ранглиста тази седмица

Най-добрият български тенисист Григор Димитров се изкачи с една позиция в световната ранглиста на АТП

Шелтън спаси три мачбола и триумфира срещу Фритц в Далас

Американецът Бен Шелтън спаси три мачбола, преди да триумфира с титлата на турнира по тенис на твърди кортове в Далас (САЩ) от сериите АТР 500 с награден фонд  2 833 335 долара

Донски със силен старт в Индия

Българският тенисист се справи с местен играч