Красен Кралев ще подкрепи Григор Димитров на турнира в Истанбул

Красен Кралев ще подкрепи Григор Димитров на турнира в Истанбул

Гришо излиза за първия си мач днес не по-рано от 17:30

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев ще изгледа на живо първия мач на Григор Димитров на турнира АТП Истанбул Къп.
Българинът излиза в двубой от втория кръг срещу №117 в световната ранглиста Андрей Голубьов (Рус).

Мачът е трети на Централния корт, като програмата стартира в 12 часа и се очаква срещата на българина да започне най-рано в 17.30 часа.

Министър Кралев е в Истанбул по покана на организаторите и лично на директора на турнира Стефан Цветков, който е и председател на Българската федерация по тенис.
Девет българки на турнир от ITF за жени в Пазарджик

Девет български тенисистки ще играят в първия кръг в основната схема на сингъл на турнира от ITF за жени в Пазарджик „Goto Diamonds Cup". Надпреварата се провежда на базата на ТК „Фаворит" и е с награден фонд 40 хиляди долара.

Пазарджик е домакин на международен ITF курс за съдии „бяла значка“

Трима български съдии участват

Тенис с кауза на национален WINBET тенис център

Първо място при жените спечели Йорданка Димитрова

Лудогорец стартира свободна продажба на пакетни билети за мачовете в Лига Европа

Цените на пропуските са ясни

Виктория Томова се изкачи с една позиция в световната ранглиста

Най-добрата българска тенисистка Виктория Томова се изкачи с една позиция в световната ранглиста на УТА.

Григор Димитров запази 28-а позиция в световната ранглиста

Най-добрият български тенисист Григор Димитров запази своята 28-а позиция в световната ранглиста на АТП, която бе обновена днес.

Испания е последният финалист за Купа "Дейвис"(ВИДЕО)

Испания направи обрат срещу Дания и стана последният финалист в отборния турнир по тенис за Купа "Дейвис"

Александър Василев: Тази победа е на целия отбор

Героят на България за Купа "Дейвис" говори след успеха си над Емил Руусувуори в Пловдив

ФЕНОМЕНАЛНО: Александър Василев класира България! (ВИДЕО)

Новото ни "златно момче" с втора победа срещу Финландия