Лия Каратанчева е на полуфинал в Испания

Лия Каратанчева е на полуфинал в Испания

Вижте подробности

Националката за "Били Джийн Кинг Къп" Лия Каратанчева се класира за полуфиналите на двойки на турнира на твърди кортове в Витория-Гастейс (Испания) с награден фонд 100 хиляди долара, съобщи официалният сайт на Българската федерация по тенис.

Българката и Диана Марчинкевица (Латвия) победиха на четвъртфиналите с 6:3, 6:2 четвъртите поставени Наталия Стеванови (Сърбия) и Юстина Микулските (Литва).

За място на финала Каратанчева и Марчинкевица ще играят срещу Еден Силва от Великобритания и Валерия Страхова от Украйна.

Алкарас след успеха над Зверев: Бих с постоянна вяра

Карлос Алкарас, който достигна за първи път до финала на Australian Open, сподели, че по време на целия двубой срещу Александър Зверев е запазил увереност, че може да излезе победител.

 Илиян Радулов на полуфинал в Анталия

Националът на България за Купа „Дейвис“ Илиян Радулов се класира за полуфиналите на сингъл на турнира по тенис на клей в турския курорт Анталия с награден фонд 15 хиляди долара.

Феноменален Джокович обърна Синер

Сръбският ветеран Новак Джокович направи почти немислимото, като обърна световния номер 2 Яник Синер с 3:6, 6:3, 4:6, 6:4, 6:4 за четири часа и 9 минути игра на Откритото първенство на Австралия по тенис.

Зверев скочи на съдиите след загубата от Алкарас (ВИДЕО)

Александър Зверев изказа несъгласие със съдиите по време на полуфиналния мач от Откритото първенство на Австралия по тенис, загубен драматично в пет сета срещу Карлос Алкарас.

Изабелла Шиникова стигна до полуфиналите на сингъл на турнир в Египет

Националката на България за „Били Джийн Кинг Къп“ Изабелла Шиникова се класира за полуфиналите на сингъл на турнира по тенис на твърди кортове в Шарм ел Шейх (Египет) с награден фонд 15 хиляди долара

Алкарас на финал след епичен мач (ВИДЕО)

Испанецът преодоля физически проблеми и Зверев на Откритото първенство на Австралия