Мъри: И без това не харесвах тениса

Мъри: И без това не харесвах тениса

Британецът окончателно приключи с професионалната си кариера

Анди Мъри е известен със своето чувство за хумор. Освен че бе страхотен тенисист, който има множество успехи в спорта, той бе почитан и уважаван от феновете по цял свят. Шотландецът изигра последния си мач в състезателната си кариера, допускайки поражение в мача на двойки в Париж в партньорство с Даниъл Евънс от американските представители Томи Пол и Тейлър Фриц.

"И без това никога не съм харесвал тениса", бе първата публикация на Анди Мъри в социалните мрежи след изиграването на последния му мач.

Мнозина определиха това за страхотно чувства за хумор, като по този начин шотландецът показва, че реално животът продължава за него и е доволен от кариерата си.

Антъни Генов отпадна на двойки в Швеция

Националът на България за Купа "Дейвис" Антъни Генов отпадна на полуфиналите на двойки на турнира по тенис на клей в Мутенц (Швейцария) с награден фонд 30 хиляди долара.

Григор Димитров отпадна на старта в Синсинати (ВИДЕО)

Българинът допусна обрат от аржентинец

Наше момиче на финал на тенис турнир в Сърбия

Националката на България за "Били Джийн Кинг Къп" Росица Денчева се класира за финала на двойки на турнир по тенис на клей в Куршумлийска баня (Сърбия) с награден фонд 60 хиляди долара.

Александър Донски отпадна в първия кръг на "Чалънджър" в САЩ

Националът на България за Купа "Дейвис" Александър Донски отпадна в първия кръг на двойки на турнир по тенис на твърда настилка от сериите "Чалънджър 75" в Браунсбърг, Индиана (САЩ) с награден фонд 107 хиляди долара.

Василев надви Лазаров за четвъртфинал в Сърбия

Джордж се отказа след края на първия сет

Денчева победи Глушкова за четвъртфинал в Сърбия

Денчева продължава напред и в надпреварата на двойки