Осака за антидопинговия контрол: Те са малко страшни

Осака за антидопинговия контрол: Те са малко страшни
Източник: БГНЕС

Японката се оплака от това колко рано сутрин я събуждат

Бившата водачка в световната ранглиста по тенис за жени Наоми Осака разкри, че е преживяла "страшно" събуждане в 5 часа сутринта, за да бъде тествана за допинг, съобщи агенция "Ройтерс".

Японската звезда, която играе срещу Паула Бадоса в първия кръг на Откритото първенство на Франция на 26-и май (понеделник), е била обект на антидопингов контрол на зазоряване в Париж.

"Те са малко страшни. Нямам добри отношения с тях. Вените ми са много известни с това, че са много трудни за намиране", заяви 27-годишната тенисистка.

"Един човек веднъж ми каза, че това е нещо японско. Не знам дали е така. Да, така че идват в 5 сутринта и ме "бодат" няколко пъти. Обикновено не могат да намерят вените ми, така че правят три опита. Понякога не могат да ги намерят. А днес беше малко страшно, защото последната година, в която бях тук, също дойдоха в 5 сутринта и жената изобщо не можа да намери вените ми", каза още Наоми Осака и добави:

"Имах огромни синини по ръцете си за известно време. За щастие не беше същата жена. Днес беше успешен ден, защото за щастие трябваше да използвам тоалетната, когато ме събудиха".

Синер остава №1 в света до края на годината

След победата си в третия турнир за Големия шлем за сезона - "Уимбълдън", Яник Синер вече има рекордна преднина пред втория в ранглистата на АТП - Александър Зверев, който изостава с 4970 точки

Страхотна Елизара Янева отнесе съперничка от топ 100 в света в Рим

Новата първа ракета на България Елизара Янева стартира с перфектна победа на турнира от категорията WTA 125 в Рим

Шиникова в основната схема в Истанбул

Изабелла Шиникова се класира за основната схема на сингъл на турнир по тенис на твърда настилка от сериите WTA 125 в Истанбул (Турция) с награден фонд 115 хиляди долара.

Григор Димитров запази позиции в световната ранглиста

Най-добрият български тенисист Григор Димитров запази позиции в световната ранглиста по тенис при мъжете на АТП.

Синер обърна Зверев и отново е шампион на Уимбълдън! (ВИДЕО)

Световният номер едно с пета титла от Големия шлем в кариерата си

Кузманов с победа на старта в Буншотен (ВИДЕО)

Българинът ще спори за място в основната схема на турнира