Почина известен тенисист

Почина известен тенисист

Жером Голмар издъхна на 43 години

 На 43-годишна възраст почина тенисистът Жером Голмар. Французинът е достигнал до №22 в световната ранглиста и има две ATP титли в кариерата си – Ченай и Дубай. Левичарят има и 6 участия за Франция в Купа „Дейвис“.

 

Френската тенис федерация излезе с официално съобщение, в което обявява, че смъртта е сполетяла Голмар в понеделник вечерта.
 
 
Преди 3 години Жером разкри, че е болен от Амиотрофична латерална склероза - болест на Лу Гериг, популярна покрай кампанията "Ледена кофа".
Григор отпадна от „Уимбълдън“ след фамозна драма и 4-часова битка

Представителят на домакините Артър Фери победи с тайбрек Гришо за първи четвъртфинал в Шлема

Флавио Коболи се класира за четвъртфиналите на "Уимбълдън"

Италианецът не даде дори сет на Алекс де Минор

НА ЖИВО: Григор Димитров - Артър Фери 5:7, 6:3, 6:4, 4:6, 6:7

Гледайте и следете мача тук…

Изумителен Григор Димитров излиза срещу последната британска надежда за място на четвъртфиналите

За първи път в историята на „Уимбълдън“ двама тенисисти, получили „уайлд кард“, ще се срещнат в четвъртия кръг

Сабаленка: Искам да се напия до козирката

Арина Сабаленка не успя да скрие разочарованието си след отпадането на осминафиналите на Уимбълдън, където загуби от японката Наоми Осака в два сета

Гришо излиза за осминафинала на Уимбълдън в удобен час

Българинът отново ще играе на централния корт