Яник Синер проговори за здравословното си състояние преди Мастърс турнира в Шанхай

Яник Синер проговори за здравословното си състояние преди Мастърс турнира в Шанхай

Италианецът се оплака наскоро от заболяване

Вторият в света Яник Синер говори за здравословното си състояние преди турнира в Шанхай Мастърс, Китай.

По-рано на турнира в Пекин Синер се оплака от заболяване. В китайската столица 24-годишният италианец победи американеца Лърнър Тиен с 6:2, 6:2 на финала.

„Чувствам се добре. Вече казах преди финала в Пекин, че съм готов. Ситуацията тук е различна- по-влажно и горещо е. Не знам как ще се чувствам на корта, но поне ще имам почивен ден. Утре ще мога да разбера по-добре състоянието на тялото и ума си и след това ще започна да се подготвям за мача си от първия кръг. Ще видим как ще се развият нещата. Нямам търпение. Надявам се да играя тенис на добро ниво“, каза Синер на пресконференцията.

В първия си мач от втория кръг на турнира в Шанхай Синер ще се изправи срещу германеца Даниел Алтмайер.

Григор Димитров е в основната фаза на US Open!

Българинът със служебна победа в третия кръг на квалификациите

Кузманов на четвъртфинал в Словения

Българинът е в преследване на титлата в Марибор

Изненада в Уинстън-Сейлъм: Ковачевич елиминира Циципас

Стефанос Циципас приключи участието си на ATP 250 турнира в Уинстън-Сейлъм след изненадващо поражение от Александър Ковачевич.

Донски на четвъртфинал в Кингстън

Националът на България за Купа "Дейвис" Александър Донски достигна до четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на твърда настилка от сериите "Чалънджър  75" в Кингстън (Ямайка) с награден фонд 107 хиляди долара.

Григор Димитров продължава напред на US Open (ВИДЕО)

Гришо с нов успех в квалификациите

Сестрите Уилямс с "уалд кард" на двойки за US Open

Серина и Винъс Уилямс получиха "уайлд кард" за участие в турнира на двойки при жените на Откритото първенство по тенис на САЩ, съобщиха организаторите.