Серина Уилямс пречупи Янкович и се класира на финала в Истанбул

Серина Уилямс пречупи Янкович и се класира на финала в Истанбул

Серина Уилямс (САЩ), поставена под номер 1 в схемата на Шампионата на WTA в Истанбул, се класира за финала, след като макар и трудно победи сръбкинята Елена Янкович с 6:4, 2:6, 6:4

Серина Уилямс (САЩ), поставена под номер 1 в схемата на Шампионата на WTA в Истанбул, се класира за финала, след като макар и трудно победи сръбкинята Елена Янкович с 6:4, 2:6, 6:4. По-рано днес китайката На Ли отстрани Петра Квитова (Чехия) с 6:4, 6:2. Така Серина и китайката Ли стават най-възрастните финалистки в историята на този турнир. Американката е на 32 години, а китайската й съперничка - на 31. 

 
Уилямс имаше мачбол при 5:2 и неин сервис в последния сет, но сръбкинята се измъкна и намали изоставането си на 4:5. Още два мачбола проигра Уилямс след това, но в крайна сметка успя да се наложи и класира за финала. 
Яник Синер влетя в третия кръг на Монте Карло

Яник Синер се класира за третия кръг на Мастърса в Монте Карло, след като разби Юго Умбер с 2:0 сета, 6:3, 6:0

Елизара Янева подпечата успеха на България над Мароко

Националният ни отбор се представя блестящо на “Били Джийн Кинг къп”

Григор Димитров загуби трисетова битка на старта в Монте Карло (ВИДЕО)

Поражението означава и напускане на световния топ 100 за българина

Росица Денчева донесе преднина на България в сблъсъка срещу Мароко

Елизара Янева излиза във втория мач в опит да подпечата победата

Григор Димитров стартира в Монте Карло днес

Григор Димитров се завръща на червените кортове в Монте Карло за първото голямо предизвикателство на клей през сезона.

Янева и Енчева с победа при двойките срещу Южна Африка

3 от 3 за България в двубоя от “Били Джийн Кинг къп”